Djelatnici

Ravnatelj i stručni suradnici

Ime i prezime

Struka

Stupanj školske spreme

Radno mjesto

Ilija Matišić

Učitelj

VI.

Ravnatelj

Fabijan Jurina

Učitelj

VI.

Zamjenik ravnatelja

Monika Cvrtak

 Magistra pedagogije

VII.

 Pedagog

Ana Ivić

Logoped

VII.

Logoped

Milka Tokić

Pravnik

VII.

Tajnik

Ivanka Rajić

Učit./Knjiž.

VI.

Knjižničar

 

Nastavno osoblje

Ime i prezime

Školska sprema

Predmet

Ana Ćurić

VSS

Njemački jezik

Ana Šipić

VSS

Engleski jezik

Anđelka Đikić

VŠS

Matematika

Antonio Vilić

VŠS

Glazbena kultura

Bernardica Cvrtak

VSS

Raz. nastava

Božana Batinić

VSS

Raz. nastava

 

   

Finka Martinović

VŠS

Hrvatski jezik

Helena Bošnjak

VSS

Engleski jezik

Ilija Glavaš

VŠS

Fizika-Teh. k.

 

   

Ivana Miloš

VSS

Raz. nastava

Ivana Žulj

VSS

Raz. nastava

Ivanka Jurina

VŠS

Povijest-Zemljopis

Ivanka Luketina

VŠS

Raz. nastava

Ivo Bandić

VŠS

Hrvatski jezik

Jelena Jurleta

VSS

Raz. nastava

Jelena Tirić

VSS

Vjeronauk

Jelena Žulj

VSS

Raz. nastava

Kata Milić

VŠS

Kemija-Biologija

Katica Prskalo

VSS

Raz. nastava

Kristina Lovrić

VSS

Raz. nastava

 

   

 

   

Marija Juričić

VSS

Raz. nastava

Marija Mlakić

VSS

Njemački jezik

Marija Šenda

VSS

Njemački jezik

Mario Kvasina

VSS

Priroda-Biologija

Marko Livajušić

VŠS

Matematika

Martina Slipac

VSS

Raz. nastava

Mirjana Matijanić

SSS

Raz. nastava

Pavka Bandić

VŠS

Raz. nastava

s. Anđelka Tokić

VŠS

Vjeronauk

s. Monika Nikolić

VŠS

Vjeronauk

Spomenka Franjić

VSS

Raz. nastava

Stipo Tokić

VSS

Tjelesna i zdr. k.

Tonka Đikić

VŠS

Hrvatski jezik

Velinka Zeko

VSS

Raz. nastava

 

   

Zrinka Džalto

VSS

Raz. nastava

Željko Mitrović

VSS

Likovna kultura


Administrativno i tehničko osoblje

Ime i prezime

Struka

Školska sprema

Radno mjesto

Ivo Subašić

Gimnazija

SSS

Adm. djelatnik

Josip Bandić

Vod. i inst. gri.

SSS

Domar

Marijan Vukadin

Alatničar

SSS

Ložač

Anto Livajušić

Automehaničar

SSS

Spremač

Kata Vukadin(Ž)

NK

Os. škola

Spremačica

Anica Šekerija

NK

Os. škola

Spremačica

Kata Vukadin(T)

NK

Os. škola

Spremačica

Ruža Kvasina

NK

Os. škola

Spremačica

Snježana Marić

NK

Os. škola

Spremačica

Mara Zeko

NK

Os. škola

Spremačica

Milka Sičaja

Stolar

SSS

Spremačica

Pero Šain

NK

Os. škola

Spremač

 

 VOLONTER

     
Andrea Barnjak VSS Defektolog volonter

Pratite nas

Poveznice

Emis

Ministarstvo obrazovanja. kulture i sporta