Osnovna škola Uskoplje

Dan škole

Objavljeno: 13 Svibanj 2015

12.05.2015. godine obilježen je Dan škole svečanom priredbom za nastavnike, učenike, uzvanike, umirovljenike, roditelje i ostale prisutne.

Na početku priredbe svim prisutnim obratila se tajnica škole Milka Tokić čestitajući svima Dan škole i dajući kratak prikaz rada naših djelatnika kroz nastavne i izvanastavne aktivnosti. Dalje je slijedio raznovrstan kulturno-zabavni program koji je sve prisutne oduševio. Naši učenici su i ove godine zaista pokazali svoju kreativnost i nadarenost na svim poljima.

Na kraju svim djelatnicima naše škole, svim učenicima još jednom čestitke za Dan škole i da i ovu školsku godinu sa uspjehom i dobrim rezultatima privedemo kraju!!!!

 

Pratite nas

Poveznice

Emis

Ministarstvo obrazovanja. kulture i sporta